WEATHERBY MARK V LIVE WILD 7MAG 26″
$1,584.00
WEATHERBY MARK V LIVE WILD 7MAG 26″
3 in stock
Additional information
| UPC | 747115454877 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MLW01N7MMRR8B |
| Package Width | 6.0 |
| Length | 48.25 |
| Package Height | 2.75 |
| Rate of Twist | 1-in-9" |
| Shipping Weight | 8.85 |
| Sights | No Sights |
| Product Type | Rifle |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| ATF Type | Rifle |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |

AGM TAIPAN TM15-384 THERMAL - MONOCULAR 384X288 50HZ
Steiner 2650 M750r Tactical 7x50mm Range Finding Reticle Floating Prism, Green Rubber Armor Makrolon
CMC Triggers Drop-In AR-15 Trigger Group Flat 3.5 lb
SIG SAUER ROMEO2 REFLEX SGHT CIRCLEDT BK
DEAD AIR ARMAMENT KEYMICRO BRAKE 5/8X24





Reviews
There are no reviews yet.