TRIJICON ACCUPOINT 5-20X50 MIL-DOT 30MM
$1,164.00
TRIJICON ACCUPOINT 5-20X50 MIL-DOT 30MM
3 in stock
Additional information
| UPC | 719307400535 |
|---|---|
| Manufacturer | Trijicon |
| Manufacturer Part Number | TR23-2G |
| Eye Relief | 3.80" – 4.10" |
| Length | 13.60" |
| Reticle | Illuminated Mil-Dot Crosshair w/Green Dot |
| Magnification | 5-20x |
| Optic Coating | Multi-Coated |
| Model | AccuPoint |
| Power | 5-20x |
| Product Type | Rifle Scope |
| Package Height | 5.0 |
| Package Width | 8.5 |
| Shipping Weight | 3.2 |
| Objective Size | 50mm |

Truglo TG8514BC Tru-Brite 30 Hunter 1-4x 24mm Obj 92.6-23.03 ft @ 100 yds FOV 30mm Tube Black Finish Circle Duplex
WARNE RINGS MAXIMA QD 30MM - MEDIUM MATTE
SAVAGE ARMS 110 HOG HUNT 400LEG BL/SY TB




Reviews
There are no reviews yet.