TRIJICON ACCUPOINT 3-18X50 DPLX 30MM GN
$1,498.00
TRIJICON ACCUPOINT 3-18X50 DPLX 30MM GN
1 in stock
Additional information
| UPC | 719307403826 |
|---|---|
| Manufacturer | Trijicon |
| Manufacturer Part Number | TR34-C-200166 |
| Eye Relief | 3.40"-4" |
| Reticle | Illuminated Duplex w/Green Dot |
| Optic Coating | Multi-Coated |
| Magnification | 3-18x |
| Length | 14.81" |
| Power | 3X – 18X |
| Package Height | 5.0 |
| Package Width | 8.5 |
| Shipping Weight | 4.15 |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Objective Size | 50mm |

MEPROLIGHT NIGHT SIGHT FIXED - SET GREEN FOR GLOCK 20/21/36
Strike Industries SIDEWINDERIIBK Sidewinder II Black Back Up 45 Degree Offset




Reviews
There are no reviews yet.