TRIJICON ACCUPOINT 2.5-10X56 MIL 30MM
$858.00
TRIJICON ACCUPOINT 2.5-10X56 MIL 30MM
11 in stock
Additional information
| UPC | 719307400450 |
|---|---|
| Manufacturer | Trijicon |
| Manufacturer Part Number | TR22-2G |
| Reticle | Illuminated Mil-Dot Crosshair w/Green Dot |
| Optic Coating | Multi-Coated |
| Adjustable Parallax | Illuminated Green Mil-Dot Crosshair (SFP) |
| Magnification | 2.5-10x |
| Length | 13.80" |
| Eye Relief | 2.80"-4.10" |
| Adjustment Size | .25 MOA @ 100 yds |
| Product Type | Rifle Scope |
| Power | 2.5-10X |
| Model | AccuPoint |
| Shipping Weight | 2.6 |
| Package Width | 5.9 |
| Package Height | 4.3 |
| Objective Size | 56mm |

SAVAGE ARMS 64 SEMI-AUTO 22LR PURPLE 10+1
BROWNING 1911-22 BLACK LABEL - 22LR 4.25" FS POLAR BLUE




Reviews
There are no reviews yet.