SILENCERCO BARREL S&W M&P 9MM 1/2X28
$143.65
SILENCERCO BARREL S&W M&P 9MM 1/2X28
4 in stock
Additional information
| UPC | 816413020531 |
|---|---|
| Manufacturer | Silencer Co |
| Manufacturer Part Number | AC2023 |
| Model | Threaded Barrel |
| Length | 4.75" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Package Height | 1.3 |
| Package Width | 1.3 |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Shipping Weight | 0.30000000000000004 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Barrel Length | 4.75'' |
| Style | Threaded |

BERSA THUNDER 380 FDE 380ACP 8+1
XS DXT2 TRIT BIG DOT DSRT EGL ORG
STAND MANU 1911 45 ACP CASE - COLORED #1 ENGRAVING
EGW SCOPE BASE REM 870 - PICATINNY RAIL
CVA CASCADE 300WIN BLK/ODG 24" TB
AMERIGLO PROTECTOR FOR GLK 43 




Reviews
There are no reviews yet.