SILENCERCO BARREL GLOCK 21 45ACP .578X28
$143.65
SILENCERCO BARREL GLOCK 21 45ACP .578X28
10 in stock
Additional information
| UPC | 817272012019 |
|---|---|
| Manufacturer | Silencer Co |
| Manufacturer Part Number | AC863 |
| Product Type | HANDGUN |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Model | Threaded Barrel |
| Length | 5.30" |
| Caliber/Gauge | .45 ACP |
| Barrel Length | 5.2" |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.2 |
| Shipping Weight | 0.30000000000000004 |
| Style | Threaded |






Reviews
There are no reviews yet.