SIG SAUER OSCAR 8 SPOT SCOPE 27-55X80MM
$1,659.99
SIG SAUER OSCAR 8 SPOT SCOPE 27-55X80MM
1 in stock
Additional information
| UPC | 798681613977 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | SOO82001 |
| Eye Relief | 16 – 17mm |
| Length | 15" |
| Magnification | 27-55x |
| Optic Coating | SpectraCoat |
| Package Height | 5.5 |
| Power | 27X – 55X |
| Package Width | 9.0 |
| Shipping Weight | 7.75 |
| Product Type | Accessory-Spotting Scopes |
| Objective Size | 80mm |

Century Arms VSKA Trooper MOE Rifle 7.62x39mm 30rd Magazine 16.50 Barrel Magpul MOE FS Gas Block Combo
WARNE MOUNT XSKEL GEN2 34MM MSR BLK
DNZ 52200 Game Reaper-Savage Scope Mount/Ring Combo Matte Black 1"
WILLIAMS FIRE SIGHT SET FOR - T/C MZZLDR W/OCTAGON BARREL
Truglo Traditional Red Dot Sight - 1x30mm 5 MOA Dot Size - Black
HiViz MPN321 LiteWave H3 Sight Set for S&W M&P Green Tritium White Outline Front Sight-Green Fiber Optic Rear Sight
CMMG RIFLE DISSENT MK4 9MM 16" - RDB/9ARC SL-K ADJ STK TUNGSTEN
REPTILIA ROF-90 30MM APNT MICRO BLK
REPTILIA ROF SAR 30MM LPOLD DPP FDE
ZASTAVA ZPAP92 PISTOL 7.62X39 - 10" 30RD TOP RAIL SB3 BRACE
BROWNING X-BOLT TARGET MAX ADJ - SR 308WIN 26"HB SS/COMPOSITE
SAV AXIS2 400LGND FDE 20B
Patriot Ordnance Factory 01797 Renegade + Direct Impingement 300 Blackout 30+1 10.50" Black Nitride Aluminum Barrel, 9" M-LOK Handguards, Burnt Bronze Aluminum Buffer Tube, Black Polymer Grips 




Reviews
There are no reviews yet.