KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ ALP 10+1
$1,549.00
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ ALP 10+1
4 in stock
Additional information
| UPC | 810237023181 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-CAP21 |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 16" |
| Package Height | 3.9 |
| Package Width | 11.0 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 14.4 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Product Type | Rifle |
| Length | 42.8 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |

CVA CASCADE 300WIN BLK/ODG 24" TB
Truglo Ignite Mini Red Dot Sight with High and Low Mount- 22mm 2 MOA Green Dot
RITON OPTICS PICATINNY MOUNT 34MM QD 0MOA
WARNE RAMP MOUNT 1" TACTICAL - PICATINNY BLACK 




Reviews
There are no reviews yet.