FN BBL AR15 HF 16″ MIDLENGTH 556NATO
$352.00
FN BBL AR15 HF 16″ MIDLENGTH 556NATO
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 845737005139 |
|---|---|
| Manufacturer | FN America / FN Herstal |
| Manufacturer Part Number | 36422 |
| Length | 16" |
| Model | AR-15 |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Barrel Length | 16" |
| Product Type | Barrel |
| Package Width | 2.3 |
| Package Height | 2.3 |
| Rate of Twist | 1 in 7" RH Twist |
| Shipping Weight | 2.0 |

TALLEY PIC ANTICNT BRN XBLT LA 20MOA
BURRIS OPTICS X-TAC 30MM RINGS MEDIUM BLK
POF USA TRIGGER STANDARD 4.5 LB
Meprolight USA 151203101 Tru-Dot Green Tritium White Outline Front Sight-Green Tritium White Outline Rear Sight KAHR Arms K/P/MK/PM
SHLDS SMS MINI SIGHT 4MOA DOT
WARNE PICATINNY SIDE MOUNT - ADAPTER 45 DEGREE FDE
SME SIGHT-RITE CARTRIDGE LASER - BORE SIGHTER 12GA




Reviews
There are no reviews yet.