BALLISTIC BBL 5.56 16″ HANSON W/LPGB
$228.00
BALLISTIC BBL 5.56 16″ HANSON W/LPGB
10 in stock
Additional information
| UPC | 819747020758 |
|---|---|
| Manufacturer | Ballistic Advantage |
| Manufacturer Part Number | BABL556013F |
| Model | Performance Series |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Length | 16" |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Product Type | All Purpose |
| Barrel Length | 16" |






Reviews
There are no reviews yet.