SPR BBL XD-M 9MM TB 4.5″ KIT
$118.00
SPR BBL XD-M 9MM TB 4.5″ KIT
16 in stock
Description
4.5″ threaded barrel and compensator kit Brand: Springfield Armory Brand: XD-M Category: Barrel Caliber: 9 MM Length: 4.5″ Barrel Threaded:Y
Additional information
| UPC | 706397962890 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | XDM0901TB-KIT |
| Length | 4.50" |
| Model | XD-M |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4.5" |
| Product Type | Barrel |
| Shipping Weight | 0.4 |
| Package Width | 2.1 |
| Package Height | 2.1 |






Reviews
There are no reviews yet.