WRA XPR HNT STRATA 7MM SCP
$819.00
WRA XPR HNT STRATA 7MM SCP
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 048702017254 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester Guns |
| Manufacturer Part Number | 535740230 |
| Rate of Twist | 1 in 9.5" |
| Shipping Weight | 10.4 |
| Product Type | Rifle |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| ATF Type | Rifle |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |






Reviews
There are no reviews yet.