ATN THOR 4 2-8X 384X288 THERMAL
$2,199.00
ATN THOR 4 2-8X 384X288 THERMAL
8 in stock
Additional information
| UPC | 658175115083 |
|---|---|
| Manufacturer | ATN |
| Manufacturer Part Number | TIWST4382A |
| Product Type | Thermal Scope |
| Resolution | 384×288, 60Hz |
| Magnification | 2-8x |
| Focus Range | 960 yds |
| Model | THOR 4 |
| Power | 2-8X |
| Reticle | ThOR Reticles |
| Length | 17.5 |
| Package Height | 4.5 |
| Shipping Weight | 4.45 |
| Package Width | 8.0 |
| Eye Relief | 90mm |





Reviews
There are no reviews yet.